Aktualności

Human Farm – kiedy świnie hodują ludzi

Pierwszy kwietnia to w sumie średni termin na zapowiadanie takich tytułów jak Human Farm. Można to uznać, za nieśmieszny żart. Tak, czy tak, to prawda i gra, w której zajmiemy się hodowlą ludzi i przerabianiem ich na mięso faktycznie powstaje.

W grze przyjdzie nam się wcielić w świnię hodującą ludzi. Twórcy obiecują zaskakująco rozbudowaną warstwę ekonomiczną  – zarządzenie procesem produkcyjnym, zatrudnianie pracowników, dbanie o wizerunek firmy, inwestowanie w nowe technologie, dbanie o wystrój sklepu, rozbudowa fabryki itp.

Jak na razie widzieliśmy trailer, który już wywołał niemałe oburzenie w sieci, przy czym określenie twórców atencjuszami jest najbardziej delikatne. Czyżby kolejny „wielki” tytuł, który szybko popadnie w niepamięć, jak stało się, chociażby z niedawno wydanym Wanking Simulator? Czas pokaże. Póki co na razie pojawia się dużo głosów, że to kolejny marny tytuł próbujący się wybić na kontrowersji. Sami autorzy twierdzą, że to jednak ma być coś więcej.

Human Farm to wymysł który nie wybiega tak daleko od rzeczywistości. Świat w którym żyjemy uczy nas wzorców zachowań i norm które akceptujemy i wprowadzamy do codziennego życia. Czy to czym nas otacza i to czym nas karmi jest dobre i odpowiednie ? To jedno z głównych pytań do których chcemy skłonić graczy podczas rozgrywki.

Osobiście cenię gry, które nie stronią od ciężkich i kontrowersyjnych tematów, stawiając trudne pytania natury egzystencjonalnej i zmuszające gracza do refleksji. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w przyszłym roku.

Data wydania: 2021
Producent: JTown Games
Wydawca: Gaming Factory S.A.
Karta produktu na Steam:

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button