Aktualności

Wanking Simulator z demem i datą premiery na PC

Wanking Simulator czyli gra, której nikt nie potrzebował – może z wyjątkiem napalonych małolatów. Swoją drogą to może być hit streamów czy raczej patostreamów – ciekawe jak szybko tytuł dostanie bana na Twitchu czy innych serwisach tego typu.

Symulator Masturbacji jeszcze nie wyszedł, a już wywołał lawinę kontrowersji. Ciekawe co to będzie teraz, po publikacji dema. Już widzę maile od zrozpaczonych rodziców rozsyłane po różnego rodzaju redakcjach z prośbą o pomoc i interwencję, by coś z tym tematem zrobić.

Premiera gry zapowiedziana została na I kwartał tego roku, tytuł zawita także na konsole. Brak jednak dokładnych danych kiedy to się stanie, czy równo z premierą na Steam, czy trzeba będzie trochę poczekać.

Demo gry dostępne jest do pobrania na Steam. Można więc samemu przekonać się, co wart jest ten tytuł. Jak dla mnie to wiele szumu o nic, bo gra sama w sobie jest póki co taka sobie. Przypomina Postal 2 gdzie, zamiast sikać na ludzi wankujemy się na nich. Z tym, że Postal pomimo tej całej kontrowersji jakiś tam był i grało się w niego całkiem przyjemnie. Natomiast Wanking Simulator zamiast być przeciętną grą szokuje tematem, by zyskać status gry kontrowersyjnej. Nieco moim zdaniem na siłę.

MrCiastku – niezależny polski deweloper pracujący nad tym tytułem zapowiada, że rozgrywka w tym symulatorze 3D będzie mocno zróżnicowana. Poza możliwościami szerzenia „masturbacyjnego chaosu”, nie zabraknie też walki wręcz, strzelania, używania przedmiotów (np. alkohol, granaty, kamienie i papierosy), jazdy samochodem (wyścigi i dostawy), latania balonem czy specjalnych czarów do  wywoływania paniki i chaosu. Wanking Simulator przyniesie graczom m.in. rozbudowany tryb fabularny – głównym bohaterem jest Winston Gay, którego nieobyczajne zachowania okazały się zbyt głośne. Jego hałaśliwa działalność doprowadziła do interwencji sąsiadów, a skorumpowane władze pozbawiają go domu. Winstonowi pozostaje więc tylko zemsta na mieszkańcach Gay Bay. Co ważne, przygotowywane są również inne tryby – arena, wyzwania oraz piaskownica (sandbox).

Podstawowe informacje:

  • tytuł: Wanking Simulator
  • gatunek: symulacyjne, akcja, niezależne, przygodowe
  • producent: MrCiastku
  • wydawca: Ultimate Games S.A.
  • język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, japoński, rosyjski, chiński uproszczony, turecki
  • data premiery: I kw. 2020 r. (PC – Steam)

Wanking Simulator (Steam):
https://store.steampowered.com/app/1007840/Wanking_Simulator/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button