Aktualności

Fear Fest 2023 – największy event gier z gatunku horror

Po średnim sukcesie Fear Fest 2022 Feardemic powraca we współpracy z IGN, by stworzyć jeszcze większy i lepszy event dla wszystkich fanów horrorów. FEAR FEST 2023 odbędzie się 6 i 7 września 2023 roku i będzie transmitowany wyłącznie na kanałach IGN – zarówno YouTube jak i Twitch.

Pierwszego dnia dostaniemy przegląd najbardziej oczekiwanych gier grozy, które pojawią się w najbliższym czasie. Zarówno w tym jak i przyszłym roku. Oprócz zwiastunów nadchodzących produkcji będzie można zobaczyć wywiady z developerami, nie zabraknie również gości specjalnych.

Druga noc natomiast będzie stała nagrodami spod znaku Horror Games Awards. Feardemic wraz ze swoimi partnerami – Bloober Team i IGN postanowili nagrodzić najlepsze gry z gatunku grozy z 2022 roku. Finałowych kategorii będzie 15, a zwycięzcy zdobędą niepowtarzalne nagrody – prestiżowe Złote Nietoperze. Ceremonia odbędzie się w europejskiej stolicy horroru – Krakowie, a poprowadzą ją znani w branży horroru celebryci.

O Fear Fest:

Fear Fest to wydarzenie stworzone przez Feardemic. Podczas Black Summer możecie spodziewać się niesamowitych zwiastunów, komediowych przerywników dostarczonych przez przerażonych internetowych twórców, dogłębnych wywiadów z developerami gier oraz dodatkowych atrakcji. Fear Fest jest celebracją horroru i niezapomnianym doświadczeniem dla fanów grozy z całego świata. Tegoroczna edycja zaczyna się 6 września.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button