Aktualności

Grakademik w ŁDK #35

19 grudnia (piątek) o godzinie 18:00 w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Grakademik. Tym razem organizatorzy projektu – Dominika Staszenko i Marcin M. Chojnacki zapraszają na dyskusję podsumowującą najważniejsze wydarzenia ostatniego roku związane z branżą gier komputerowych.

Mijający 2014 rok obfitował w głośne premiery, zapowiedzi oraz niespodziewane afery wywołujące wielomiesięczną debatę nie tylko w społeczności graczy. Uczestnicy spotkania będą mieli szansę porozmawiać o zdarzeniach, które wydały im się najważniejsze lub najbardziej bulwersujące, a także zastanowić się nad tym, co graczom przyniosą pierwsze miesiące nadchodzącego roku.

W Grakademikach uczestniczą łódzcy twórcy, publicyści, badacze i przede wszystkim miłośnicy gier komputerowych zainteresowani refleksją nad obiektem ich zainteresowania, wymianą poglądów i spostrzeżeń w gronie prawdziwych pasjonatów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a głos w moderowanej przez organizatorów dyskusji może zabrać każdy z uczestników.

19 grudnia 2014 r. Grakademik #35

Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, sala 103, I piętro

Organizatorzy: Grakademia – Dominika Staszenko, Marcin M. Chojnacki

https://www.facebook.com/Grakademia

Wstęp bezpłatny

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button