Aktualności

Monster Truck Championship – zadebiutowało na Steam

Monster Truck Championship pozwoli zasiąść za kierownicą potężnych, ryczących maszyn – Monster Tracków. Gracze wezmą udział w zawodach na 25 torach w Stanach Zjednoczonych. Na początku będą musieli opanować fizykę pojazdu, aby wykonywać tricki znane z prawdziwych zawodów oraz ustanawiać nowe rekordy. Gra pozwala rywalizować w pięciu trybach jak: Race, Time Attack, Drag Races, Freestyle czy Destruction. Dla pragnących zmagań z żywym przeciwnikiem dostępny jest także multiplayer – do 8 graczy.

Monster Truck Championship pozwoli zasiąść za kierownicą jednego z 16 dostępnych, w pełni konfigurowalnych pojazdów. Do dyspozycji oddano ponad 50 elementów. Trucki można modyfikować pod względem zmian w przyspieszeniu, przyczepności – na co będzie miał wpływ odpowiedni dobór opon, a także pod względem wizualnym.

Na graczy czeka tryb kariery, w którym będzie można wziąć udział w różnych turniejach, zarządzać zespołem i finansami. Najlepsi staną do walki o puchar ligi zawodowej Monster Truck!

Zwiastun premierowy:

 

Gra oferuje:

  • 5 trybów rozgrywki: Race, Time Attack, Drag Race, Freestyle, Destruction.
  • 25 torów w różnych miastach w Stanach Zjednoczonych;
  • 16 pojazdów z opcją personalizacji, dzięki czemu każdy z nich będzie wyjątkowy;

Gra jest dostępna w sklepach:

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button