Aktualności

Submerged: Hidden Depths – zabawa w eksplorację wodnego świata 10 marca na PC i konsolach

Submerged: Hidden Depths to bardzo przyjemna i kolorowa gra eksploracyjna, za którą odpowiada studio Uppercut Games. Tytuł ten w 2020 roku zawitał na Stadię, a 10 marca 2022 pojawi się na PC oraz konsolach (PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One).

Hidden Depths to już druga część serii Submerged, w której główne role gra dwójka rodzeństwa. Brat i siostra, którym przyszło żyć w dziwnym, opuszczonym świecie, przez który przetoczyła się jakaś bliżej niesprecyzowana apokalipsa. Wszystko zalane jest wodą, a nieliczne budynki, które stanowiły część większego miasta, straszą kikutami ruin, bujnie zarastając roślinnością. Podczas przygody będzie okazja bliżej przyjrzeć się historii tego świata, odkrywając ją kawałek po kawałku.

Premiera: 10 Marca 2022

PC (Steam), PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One

Dłuższy tekst o naszych wrażeniach z ogrywania tego tytułu pojawi się zaraz po jego premierze.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button