Aktualności

Excavation – nowa aktualizacja do gry Marauders

Excavation będzie kolejną ważną aktualizacją zawartości do taktycznej strzelanki Marauders. Co najważniejsze – darmową. Update ukazał się 4 lipca i wprowadzi do gry zupełnie nową aktywność – okazję splądrowania statku górniczego klasy przemysłowej.

Dzięki nowej aktualizacji do gry zawita także nowy boss – Warden, którego można znaleźć w zamkniętym schronie podczas najazdu na kolonię karną. Ten bezlitosny przeciwnik uzbrojony w strzelbę Jackhammer, ciężkie tarcze oraz hełm bojowy najwyższej jak dotąd dostępnej kategorii w grze posiada także własną straż, więc jego ubicie będzie nie lada wyzwaniem. Aby tego dokonać, gracze będą musieli wykazać się precyzją i przebiegłością.

Gra Marauders jest aktualnie dostępna na platformie Steam o 20% taniej – promocja potrwa do 13 lipca. Pełna lista  zmian, które wprowadza aktualizacja „Excavation”, jest dostępna na oficjalnym blogu twórców gry Marauders.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button