Aktualności

Trine 3 – opublikowano świetny zwiastun

Póki co pewne jest tylko tyle, że ukaże się jeszcze w tym roku, w pierwszej kolejności na PC. Zapewne w niedługim czasie będzie dostępne także i na konsole.

O tym, że Trine 3 powstanie, było już wiadomo dwa lata temu, kiedy w rozmowie z serwisem Gaming Bolt przedstawiciel studia przyznał, że:

To nasza najbardziej udana seria, więc następna część jest pewniakiem. Nie chcemy się jednak spieszyć. Nie chcemy, by przypominała Trine 2.5[…]Więc stworzenie jej może trochę potrwać.

Dwie poprzednie części sprzedały się na świecie w ilości 7 mln egzemplarzy, więc ogłoszenie nowej było tylko kwestią czasu.

Dla przypomnienia Trine to

utrzymana w stylu klasycznych, dwuwymiarowych platformówek gra zręcznościowa, stworzona przez studio deweloperskie Frozenbyte. Akcja osadzona została w pełnym zamków i dziwacznych machin świecie fantasy

 

gry-online.pl

Póki co nie mamy żadnych konkretów oprócz zdawkowych informacji:

Trzej bohaterowie wyruszają w nową przygodę do bajkowego, baśniowego świata pełnego cudów, zagadek, niebezpiecznych przeciwników i dziwnej magii – już w 2015 roku!

Trailera:

 

 

I garści screenów:

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button