Aktualności

Do World War 3 nadchodzą operacje

Już niedługo do World War 3 zawitają operacje. Pierwszą z nich będzie Operacja Redline, która ma być pierwszą dużą aktualizacją zawartości. Jej start zaplanowano na 8 grudnia – czyli już za chwilę.

Jak można przeczytać na stronie oficjalnej poświęconej grze – Operacje (coś jak sezony w innych grach) będą to duże, sezonowe aktualizacje zawartości, poświęcone nowym strefom konfliktu, narodom lub lokacjom, które rozszerzą świat gry. Znajdą się w nich nowe mapy, funkcje, tryby gry, ulepszenia rozgrywki, broń, uderzenia i pojazdy.

Operacja Redline to pierwsza globalna operacja, która pojawi się w ROKU 1 World War 3, a trzy kolejne pojawią się w 2023 roku. Harmonogram zawartości dla poszczególnych operacji przedstawia się następująco:

Wraz z pierwszą dużą aktualizacją dostaniemy dwie nowe mapy:

  • Gobi (drużynowy deathmatch): Pustynia Gobi, obejmująca tereny Chin i Mongolii, jest szóstą co do wielkości pustynią świata. Podczas gdy wokół szaleje burza, ty współpracuj ze swoją drużyną w walce w zakurzonych komnatach starożytnej świątyni.
  • Strefa zdemilitaryzowana (operacje taktyczne): Koreańska strefa zdemilitaryzowana to pole graniczne oddzielające Koreę Północną od Południowej. Otoczona przez oceany i licząca 250 km, jest silnie strzeżona po obu stronach przez żołnierzy, druty kolczaste, miny, ciężkie uzbrojenie i inne niebezpieczne środki odstraszające. Wykorzystaj nierówności terenu na swoją korzyść, walcząc o zabezpieczenie celów na tej ziemi niczyjej.

Oraz zupełnie nowe schematy z jeszcze większą ilością broni, pojazdów i uderzeń:

  • Schematy operatorów: Spersonalizuj swojego Operatora dzięki sprzętowi opartemu na 707. Grupie od Misji Specjalnych Republiki Korei i Siłach Lądowych Armii Ludowo-Wyzwoleńczej Chin (PLAGF).
  • Bronie: Uzbrój swojego operatora w będący standardowym południowokoreańskim wyposażeniem K2C1 (karabin szturmowy) i chiński bullpup QBZ-95 (karabin szturmowy).
  • Pojazdy i uderzenia: Wyciągnij wielkie działa i wsiądź do chińskiego ZTZ-99 (lekki czołg podstawowy), przejdź do kontrataku, korzystając z koreańskiego K21 (lekki bojowy wóz piechoty) i miej swoje oczy na niebie dzięki IMUGI (bezzałogowy pojazd powietrzny).

Operacja Redline ruszy 8 grudnia. Zapowiada się, że w końcu w regularnych odstępach czasu gra wzbogaci się o nową zawartość. Przyznam się, że od pewnego momentu zrobiłem sobie dość długą przerwę od WW3 za sprawą problemów z matchmakingiem – gra potrafiła przez dłuższy czas wyszukiwać graczy do rozgrywki, a gdy już można było pomyśleć, że znalazła – nagle czyściła lobby i proces zaczynał się od początku. Jebla szło z tym dostać. Oczekiwanie na mecz potrafiło trwać nawet po kilkanaście minut, co było straszną stratą czasu. Jak jest teraz nie mam pojęcia, ale jeśli do gry zaczynają wchodzić duże aktualizacje to mam nadzieję, że ten problem został w końcu wyeliminowany. Czas najwyższy wrócić do gry i sprawdzić co warte będą te nowe mapy. Do zobaczyska na polu bitwy!

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button