Aktualności

Oddyssey: Your Space, Your Way – kosmiczny sandbox jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku planowana jest premiera Oddyssey: Your Space, Your Way – kosmicznego sandboxa od studia Weird Fish. Tytuł początkowo ma być dostępny w wersji Early Access i tylko na PC. Docelowo, w późniejszym czasie ma się również pojawić na konsolach PlayStation 4, PlayStation S5, Xbox One, Xbox Series X oraz Nintendo Switch.

W Oddyssey: Your Space, Your Way gracz wyruszy w podróż statkiem kosmicznym w poszukiwaniu przyjaznej planety nadającej się do skolonizowania. Do jego zadań należeć będzie m.in. usuwanie awarii, utrzymywanie poziomu gazów/tlenu w normie, eksploracja kosmosu w celu zdobycia surowców, czy dbanie o bezpieczeństwo własne, swoich towarzyszy oraz milionów kolonizatorów. Gra jest na etapie ostatnich szlifów oraz wzbogacania o nowe mechaniki, systemy i elementy fabuły, których pierwotnie nie planowano.

Poza wykonywaniem konkretnych zadań gracz będzie mógł latać po galaktyce i zbierać zasoby. Przy okazji natknie się również na losowe wydarzenia, do których będzie mógł dołączyć.

Tytuł w pierwszej kolejności zadebiutuje na PC, docelowo będzie też dostępny ma konsole  Wydawcą gry jest 505 Games, globalny wydawca i dystrybutor gier, należący do koncernu Digital Bros.

Marek Soból – prezes zarządu Weird Fish

 

Weird Fish jest niezależnym producentem gier wideo, którego jednym z największych tegorocznych celi jest wejście na GPW. Spółka liczy na dołączenie do rynku NewConnect w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button