Aktualności

Demolish & Build teraz także na Xbox One

Na Xbox One zadebiutował Demolish & Build, czyli polski symulator budowlany.  Gra umożliwia prowadzenie przedsiębiorstwa budowlano-wyburzeniowego. W ręce gracza oddano wiele różnych narzędzi, jak i wielkie maszyny. Symulator zadebiutował na Xbox One 3 lipca br. Wcześniej gra pojawiła się także na Nintendo Switch.

Tytuł daje możliwość wcielenia się w prowadzącego globalne przedsiębiorstwo budowlano-wyburzeniowe. Umożliwia także korzystanie z m.in. dużych maszyn, w celu szerzenia destrukcji na  wielkich konstrukcjach budowlanych. Do dyspozycji graczy oddano 4 duże lokacje, które oferują m.in. pustynne tereny czy zaśnieżone lasy. Lista dostępnych narzędzi i pojazdów budowlanych obejmuje łącznie kilkanaście różnych pozycji. Wśród pojazdów znajdują się np. buldożer, dźwig, robot wyburzeniowy, koparko-ładowarka, walec drogowy, betoniarka czy dźwig z kulą wyburzeniową. Fani demolki powinni być ukontentowani.

„Po udanej premierze na Nintendo Switch z Demolish & Build mogą teraz zapoznać się także posiadacze konsol Xbox One. Co ważne, to gra, która powstała nie tylko z myślą o fanach budownictwa. Demolish & Build jest mocno zróżnicowanym tytułem, który pozwala realizować zarówno konstruktorskie, jak i destrukcyjne zapędy. Główne elementy rozgrywki dobrze uzupełniają m.in. motywy ekonomiczne” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Główne cechy gry:

  • prace budowlano-wyburzeniowe;
  • kilkanaście dużych maszyn;
  • zatrudnianie i zarządzanie pracownikami;
  • 4 różne lokacje;
  • specjalistyczne narzędzia;
  • kontrakty i zbieranie surowców;

Premiera na Xbox One 3 lipca 2020 r.

Microsoft Store:
https://www.microsoft.com/pl-pl/p/demolish-and-build/9p7zgfs7f5c6

Nintendo eShop:
https://www.nintendo.com/games/detail/demolish-and-build-2018-switch/

Trailer:

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button