Aktualności

SCRAP – futurystyczna platformówka na Nintendo Switch

SCRAP to nowa platformówka, którą na Nintendo Switch wydaje Ultimate Games S.A. Gra wyróżnia się m.in. unikalną oprawą graficzno-dźwiękową i prostym sterowaniem. Na graczy czekają w sumie 33 poziomy. Datę premiery w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 21 czerwca br.

Gracz wciela się w mechanicznego bohatera, który – po niespodziewanym przebudzeniu – nie ma wyboru i musi uciekać z futurystycznej fabryki. Odpowiedni klimat tworzą stylowa grafika oraz elektroniczna ścieżka dźwiękowa.

Jak tłumaczą twórcy gry, rozgrywkę oparto na prostym i intuicyjnym sterowaniu – gracz nie ma możliwości zatrzymania się i musi cały czas przeć naprzód, skacząc i omijając liczne niebezpieczeństwa. Rozgrywkę urozmaica dodatkowo system power-upów, a na poszczególnych poziomach umieszczono też drobne podpowiedzi, które mogą pomóc w razie problemów.

SCRAP to propozycja dla graczy lubiących zręcznościowe wyzwania w klimatycznej oprawie graficzno-muzycznej. Założenia rozgrywki nie są skomplikowane, ale nie oznacza to, że gra jest tym samym bardzo prosta. Stopień trudności i szybkość naszego bohatera rosną wraz z postępami. Ukończenie dalszych poziomów może więc okazać się całkiem wymagającym zadaniem.

Główne cechy gry:

  • 33 poziomy w 3 różnych światach;
  • unikalny styl graficzny;
  • proste i intuicyjne sterowanie;
  • podpowiedzi i power-upy;
  • klimatyczny soundtrack;

SCRAP (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/scrap-switch/

Trailer SCRAP:

Podstawowe informacje:

tytuł: SCRAP

gatunek: platformowe, zręcznościowe, rekreacyjne

producent: Woodland Games

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: angielski

data premiery: 21.06.2019 r. (Nintendo Switch)

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button