Aktualności

Orbit.Industries zmierza na wszystkie dostępne platformy – premiera 21 kwietnia

21 kwietnia odbędzie się premiera gry Orbit.Industries z portfolio wydawniczego spółki Klabater. Gra będzie dostępna w wersjach na PC, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series XS oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Producentem gry jest LAB123.

Orbit.Industries jest grą strategiczną stanowiącą połączenie klasycznej literatury science fiction z popularnymi filmami, serialami o tematyce kosmicznej z rzeczywistą wiedzą i postępem w dziedzinie eksploracji kosmosu. Celem gry jest budowa jak najbardziej opłacalnej i wydajnej stacji kosmicznej. Gracz będzie eksplorował odległe zakątki przestrzeni kosmicznej za pomocą swojej stacji orbitalnej. W grze dostępne są trzy tryby – Kampania, Sandbox oraz Tryb Kreatywny. Gracz może prowadzić rozgrywkę na różne sposoby – aby stacja przynosiła jak największe zyski lub budziła zachwyt.

– Dzięki opiniom zebranym w ciągu ostatnich kilku tygodni w ramach Otwartej Bety, gra zostanie uruchomiona z ulepszonym Samouczkiem oraz dodatkowym głosem sztucznej inteligencji zaimplementowanym w trybie Kampanii. Wprowadzimy też szereg mniejszych zmian, które w ramach Playtestów przekazali nam gracze, ich zdanie jest dla nas najważniejsze – dodaje Joanna Keler, marketing manager Klabater SA.

Premiera na PC, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series XS oraz PlayStation 4 i PlayStation 5  – 21 kwietnia.

Strona Steam: https://store.steampowered.com/app/1668130/orbitindustries/

Twitter – https://twitter.com/orbit_thegame

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button