Aktualności

David Lynch zrezygnował z pracy przy Twin Peaks

David Lynch wczorajszym wieczorem ogłosił na swoim Facebooku, że rezygnuje z pracy przy trzecim sezonie Miasteczka Twin Peaks. Poszło jak zwykle o pieniądze, które miał dostać od stacji Showtime.

Nie oznacza to, że prace nad serialem. który planowany jest na 2016 rok zostały przerwane. Możliwe jeszcze jest, że obydwie strony się dogadają. Wszakże stacja Showtime opublikowała oświadczenie, z którego można wywnioskować, że będą jeszcze z reżyserem negocjować.

Oświadczenie Lyncha zamieszczone na jego Facebooku poniżej w oryginalnej formie:

Dear Facebook Friends, Showtime did not pull the plug on Twin Peaks. After 1 year and 4 months of negotiations, I left because not enough money was offered to do the script the way I felt it needed to be done. This weekend I started to call actors to let them know I would not be directing. Twin Peaks may still be very much alive at Showtime. I love the world of Twin Peaks and wish things could have worked out differently.

Może nie wszystko jeszcze stracone. Pozostaje mieć nadzieję, że obydwie strony się dogadają. Nie wyobrażam sobie by za reżyserię tego serialu miał odpowiadać ktoś inny.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button