Aktualności

Consortium: The Master Edition – do zgarnięcia za free na gog.com

Consortium to gra z gatunku science-fiction łącząca elementy FPS i RPG, za której produkcję odpowiada studio Interdimensional Gaming. W tej chwili prowadzona jest zbiórka  na drugą część gry w serwisie Kickstarter.

Żeby zgarnąć tytuł za free wystarczy wejść tutaj: gog.com i kliknąć w button Get It For Free. Oczywiście żeby sfinalizować „zakup” trzeba posiadać konto, ale to jest chyba jasne.

Gra wydaje się warta zainteresowania – jeszcze jej nie obadałem, ale nadrobię – tym bardziej dla fanów Deus Exa, którego przypomina i z wyglądu i z mechaniki. Na Steam większość ocen jest pozytywnych, więc nie ma się co zastanawiać i brać póki dają, czyli jeszcze przez najbliższe 40h.

Akcja Consortium toczy się w 2042 roku, w alternatywnym świecie, w którym ludzkość uporała się z większością problemów cywilizacyjnych i rozpoczęła agresywne kolonizowanie Układu Słonecznego. Gracz wciela się w samego siebie i za pomocą satelity umieszczonego w naszej rzeczywistości jest w stanie objąć kontrolę nad człowiekiem z alternatywnego świata. Sterowaną przez nas marionetką jest agent organizacji Consortium znany jako Bishop Six, który właśnie dołączył do załogi statku powietrznego ZENLIL. Początkowo nic nie wskazuje na to, że nasza obecność w jego ciele została odkryta. Wkrótce potem oficer statku zostaje jednak zamordowany i szybko staje się jasne, że ktoś wie kim jesteśmy i ma względem nas niecne plany.​

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button