Aktualności

CI Games pracuje obecnie nad trzema dużymi tytułami

CI Games pochwaliło się w notce prasowej wynikami finansowymi za rok ubiegły.  Tym jednak co nas tam najbardziej zainteresowało było ujawnienie trzech tytułów nad którymi obecnie pracuje studio.

Największym i najbardziej oczekiwanym projektem pozostaje oczywiście Lords of the Fallen 2, za które odpowiada studio Hexworks. Ma zadebiutować w 2023 roku na pecetach, PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. Pierwotnie tytuł miał być wydany już w 2021 roku, ale zerwanie umów z Deck 13 a potem z Defiant Studios sporo namieszało i negatywnie odbiło się na procesie produkcyjnym.

Ponadto studio pracuje nad Sniper Ghost Warrior Next przygotowywanym przez Underdog Studio oraz we współpracy z zewnętrznym studiem Batfields Projekt Survive.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button