Aktualności

Terminator: Resistance Enhanced

Ulepszona wersja dobrze przyjętego przez graczy Terminator: Resistance ukaże się na Playstation5 w przyszłym roku. Autorzy zapowiadają, że nie będzie to zwyczajny upgrade na obecną generację konsol podnoszący frame rate, jakość grafiki, zapewniający krótszy czas ładowania i nowe funkcje sprzętowe dla kontrolera DualSense. Gra będzie również zawierać aktualizacje, które do tej pory dostępne były wyłącznie na PC w tym zupełnie nowy TRYB INFILTRATOR, w którym gracze będą mogli wcielić się w kultowy model T-800.

Terminator: Resistance Enhanced będzie dostępna w dwóch fizycznych wydaniach. Jako edycja standardowa oraz edycja kolekcjonerska. Ta ostatnia będzie zawierać Steel Book, dwuczęściowy komiks „Zero Day” od Dark Horse w twardej oprawie (wcześniej dostępny w formacie cyfrowym na PlayStation®4, Xbox One i PC), 4 karty z postaciami i pudełko kolekcjonerskie.

Wydanie Terminator: Resistance Enhanced zostało zaplanowane na 26 marca 2021r.

Zapowiedziano także nowe płatne DLC, którego wydanie jest planowane latem 2021 na PS5 i PC.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button