Aktualności

Blog – rewitalizacja, czyli wprowadzamy zmiany

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zmieniającym się trendom wprowadzamy na blogu szereg zmian zmierzających do bla bla bla… Dla lepszej wygody i łatwiejszego rozeznania się co jest co, postanowiliśmy poprawić nazewnictwo niektórych kategorii.

Tak to będzie teraz wyglądać:

PlayTest

Zamiast obecnej kategorii Przed premierą, w której lądowały wpisy z ogrywania różnego rodzaju demek bądź wczesnych wersji.  Będą tu także lądować wpisy o grach, w które pograliśmy zbyt krótko, żeby przygotować recenzję.

Recenzje

Zamiast mylącego Rzut okiem na… w którym to w sumie nie bardzo wiadomo, o co chodzi, wprowadzamy recenzje. Dłuższe teksty o tytułach, które ukończyliśmy, zwieńczone oceną.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spodobają się naszym Czytelnikom, a przeglądanie blogasa stanie się bardziej proste i intuicyjne. W sumie trochę słabo z naszej strony, że wcześniej nie wpadliśmy na to, żeby odświeżyć nieco formułę. No ale cóż, podobno nie myli się tylko ten, co nie żyje albo co nic nie robi.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button