Aktualności

Jest nadzieja dla nowych Gwiezdnych Wojen

Dobre wieści obiegły Internet – jest szansa, że nowa trylogia Gwiezdnych Wojen będzie co najmniej dobra. Dlaczego?

George Lucas ujawnił niedawno w wywiadzie, że początkowo sam planował realizację VII epizoduGwiezdnych Wojen. Było to jeszcze przed zakupem Lucasfilm przez Disneya. Gdy doszło do przejęcia, Lucas przekazał swoje pomysły korporacji. Czy któryś z nich został więc wykorzystany przez Disneya? Wygląda na to, że nie.

 

Jeśli chodzi o pomysły, które sprzedałem Disneyowi… Oni uznali, że nie chcą ich realizować,powiedział Lucas. Więc wymyślili sobie własne. Zatem [w  nowych filmach] nie zobaczycie tych rzeczy, które ja napisałem.

 

To dobrze czy źle? W tej chwili trudno ocenić, ale przeważają opinie, że może wyjść nowej serii na dobre. Trailer, który – mamy nadzieję – pokaże coś więcej niż pierwszy teaser, ma wyjść na początku maja. Pozostaje czekać.

Źródło:http://www.filmweb.pl/news/W+%22Przebudzeniu+Mocy%22+nie+b%C4%99dzie+pomys%C5%82%C3%B3w+George%27a+Lucasa-109348

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button