Aktualności

Divinity: Original Sin premiera 18 lipca

Już jutro (poniedziałek) będzie miała miejsce premiera nowej gry z cyklu Divine. Będzie to już zdaje się trzecia część (po znakomitym Divine Divinity, samodzielnym dodatku – Beyond Divinity, Divinity 2 oraz Dragon Commander).

Żeby jednak nie było tak za wesoło, będzie to premiera wersji angielskiej. Na naszą trzeba niestety poczekać do 18 lipca. Grę wyda cdp.pl, w polskiej wersji językowej. Możemy więc być spokojni o jakość wydania, jak na cdp przystało.

Można zakupić także wersję kolekcjonerską gry, która zawiera wszystko to co na obrazku poniżej. Ilość egzemplarzy jest bardzo ograniczona (1500 sztuk – dostępne dla wszystkich oraz 1500 – tylko dla tych, którzy wsparli projekt), jedynie w angielskiej wersji językowej, a zamówić ją można za pośrednictwem oficjalnego sklepu twórców za prawie 70 eurasów tutaj:

https://www.larianvault.com/product.php?item=43

forum_FINAL_3DCollector_1920x1080_02

 

Divinity: Original Sin to izometryczna gra RPG zawierająca tryb jedno – i wieloosobowy, oferująca taktyczną turową walkę, innowacyjny kooperacyjny system dialogów, interaktywny i złożony świat, bezklasowy rozwój postaci oraz mnóstwo brzemiennych w skutki wyborów. Do gry dołączony jest potężny edytor, w którym stworzono samą grę. Pozwala on tworzyć własne jedno- i wieloosobowe przygody i zamieszczać je w sieci.

http://www.larian.com/

http://www.larian.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=495843&#Post495843

 

Gdyby ktoś chciał sobie odświeżyć poprzednie gry Larian to jest to dobra okazja, by nabyć Antologię. Sam niedawno ją zakupiłem i jestem zadowolony. Otóż bowiem otrzymujemy trzy gry. Divine Divinity, samodzielny dodatek do niej – Beyond Divinity oraz wersję reżyserską Divinity II z dodatkiem. W zestawie znajdziemy jeszcze dwa ładne plakaty oraz książeczkę – Dzienniki Developerów opisującą perypetie tworzenia wymienionych wcześniej tytułów.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button