Aktualności

Beat Cop wyjdzie w pudełku z dodatkami

Beat Cop to debiutancka gra studia Pixel Crow, która zostanie wydana w kolekcjonerskim pudełku z dodatkami. Do tego w polskiej wersji językowej – jak podejrzewam w kinowej.

W paczce wraz z grą znajdziemy plakat i akta sprawy, do tego w formie cyfrowej otrzymamy ścieżkę dźwiękową oraz fankit (czymkolwiek by nie był), a za całość zapłacimy 59.90 zł. Moim zdaniem dobry deal.

Zawartość pudełka

Za grą stoi dwóch weteranów branży: Maciej Miąsik i Adam Kozłowski. Ich najnowszy projekt ma być mieszanką przygodówki point&click i zręcznościówki. Pokierujemy w nim policjantem – byłym detektywem, wrobionym w morderstwo, zdegradowanym i oddelegowanym do wypisywania mandatów.  Gra ma posiadać nieliniową fabułę, a nasze zadanie polegać na odkryciu kto nas wrobił. Całość jest utrzymana w pixelartowej konwencji w klimatach filmów policyjnych lat 80, okraszona sarkazmem, czarnym humorem i niestosownymi dowcipami.

https://www.youtube.com/watch?v=_ukcBPgU70A

Premiera: 30 marca, więc już całkiem niedługo

Grę wydaje: Techland Wydawnictwo

Przypominamy, że jeszcze dziś do godziny 17 można zgłaszać się do zamkniętych betatestów gry śląc maila na: testerzy@11bits.com. Testy wystartują w najbliższą sobotę (11.03)!

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button