Aktualności

Badanie graczy – jaki jest obraz polskiego gracza?

Największe w Polsce badanie graczy, które ma odpowiedzieć na pytanie kim jesteśmy, co robimy. Może dzięki niemu w końcu przełamane zostaną stereotypy, że gracze to w dużej większości no-lify siedzące po kilkanaście godzin przed ekranem komputera, dla których każde wyjście poza świat wirtualny może okazać się tragiczne w skutkach.

Badanie to może pozwoli zobaczyć jaki jest prawdziwy obraz polskiego gracza. Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie, chociażby ze średnią wiekową, bo jak wiemy ponoć zwiększa się ona z biegiem czasu. Gry to nadal młode medium, w które bawią się coraz starsi, a może raczej ci sami, którzy zaczynali 15 czy 20 lat temu? Zapewne tego typu rzeczy wyjdą po przeanalizowaniu wyników. Dowiemy się pewnie również ile średnio wydajemy kasy rocznie na gry i jak jeszcze spędzamy nasz czas wolny.

Badanie to jest realizowane przez IPSOS i ma na celu „Potwierdzenie pozytywnego wpływu gier wideo na rozwój personalny jednostki i poszerzenie jej horyzontów.”

jestem-graczem

My już daliśmy się przebadać, do czego i Was zachęcamy.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button