Aktualności

Targi PGA przełożone na rok 2021

Smutna wiadomość dla wszystkich (w tym nas), którzy pomimo obecnie panującej sytuacji chcieli się wybrać na targi PGA 2020. Impreza została przełożona na przyszły rok. Jest to spowodowane tym, że od dnia 17 października Miasto Poznań oraz powiat poznański znalazły się w tzw. czerwonej strefie. Jest to jednoznaczne z zakazem działalności związanej z organizacją, promocją i zarządzaniem takimi wydarzeniami jak targi, wystawy, konferencje i eventy.

W następstwie decyzji władz centralnych i w porozumieniu z przedstawicielami branży gier, nowych technologii i rozrywki multimedialnej, Zarząd Grupy MTP zadecydował o przełożeniu targów Poznań Game Arena na 2021 rok.

W związku z tym wydarzenie Poznań Game Arena 2020 zaplanowane na 20-22 listopada, nie może się odbyć. Zarząd Grupy MTP w porozumieniu z władzami i przedstawicielami szeroko rozumianej branży zadecydował o przełożeniu targów PGA na 2021 rok. Na tę chwilę dokładny termin imprezy nie jest znany.

Bilety zachowują ważność i mogą zostać wykorzystane w nowym terminie targów. Zakupione wejściówki można zwrócić lub wymienić na vouchery do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane przez ToBilet.pl – czas na to jest do 31 października.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button