Aktualności

Bad Dream: Coma już zmierza na Xbox One i Xbox Series X/S

20 kwietnia br. na Xbox One i Xbox Series X/S pojawi się jeden z najbardziej intrygujących, niezależnych horrorów ostatnich lat – Bad Dream: Coma. Ten przygodowy point-and-click wyróżnia się mrocznym i niepokojącym klimatem, rzeczywistością sennych koszmarów oraz nieliniową fabułą z licznymi wyborami. Wcześniej tytuł został bardzo pozytywnie przyjęty na PC i Nintendo Switch.

Bad Dream: Coma jest grą stworzoną przez niezależne polskie studio Desert Fox. Wydawcą na Xbox One jest Ultimate Games S.A. Tytuł będzie dostępny też na Xbox Series X/S.

W grze gracze mogą liczyć m.in. na minimalistyczną oprawę graficzną i oryginalną ścieżkę dźwiękową. Rzeczywistość sennych koszmarów pogłębia surrealistyczny i bardzo niepokojący klimat. Kluczową rolę w rozgrywce odgrywają wybory, bo w grze Desert Fox nawet najmniejsza decyzja może mieć bezpośredni wpływ na dalszy rozwój akcji.

„Bad Dream: Coma to jeden z bardziej intrygujących i nieszablonowych horrorów ostatnich lat, który teraz będzie dostępny także na konsolach Microsoftu. Poza unikalnym, sennym klimatem, gracze dostają tutaj również rozbudowaną i nieliniową fabułę, dzięki czemu do gry można podchodzić wielokrotnie i za każdym razem odkrywać coś całkiem nowego. Bad Dream: Coma jest bardzo unikalnym dziełem i można powiedzieć, że pozycją obowiązkową dla fanów horrorów i mrocznych klimatów” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Główne cechy:

  • mrok, smutek i niepokój;
  • surrealistyczna rzeczywistość sennych koszmarów;
  • nieliniowa fabuła z licznymi wyborami;
  • niezwykłe sekrety do odkrycia;
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa.

Datę premiery gry na Xbox One i Xbox Series X/S ustalono na 20 kwietnia 2021 r.

Microsoft Store:

http://ult.ink/BadDreamXbox

Xbox Trailer:

Steam:

https://store.steampowered.com/app/538070/Bad_Dream_Coma/

Nintendo eShop:

https://www.nintendo.com/games/detail/bad-dream-coma-switch/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button