Aktualności

STRAFE®: Millennium Edition

STRAFE® niestety nie okazał się niczym szczególnym, przez co wielu graczy zapewne zdążyło już o nim zapomnieć. Aczkolwiek możliwe, że warto będzie do tej gry wrócić, szykuje się bowiem największy, darmowy dodatek od momentu premiery.

Autorzy zapowiadają trochę usprawnień. Na część wpadli sami, część zgłosili im gracze. Krótka lista zmian:

  • dwa nowe tryby gry
  • więcej rodzajów przeciwników
  • usprawnione AI
  • poprawiona mechanika strzelania
  • możliwość zapisywania rozgrywki w dowolnym momencie (z ograniczeniem odczytu, raz na mapę)
  • oraz inne zmiany

Grę posiadam w swojej bibliotece, ale przez mnogość innych zajęć do Strafe jeszcze na poważnie nie podszedłem. Może warto będzie zaczekać na to co szykują autorzy w dodatku, chociaż niestety dokładnie nie wiadomo ile czasu im zajmie implementacja zmian. Podobno niedługo. Ja tam oczekuję i mam nadzieję, że opłaci się bardziej niż w przypadku Inner Chains, które nawet i po patchach było delikatnie mówiąc takie sobie.

PS. Dla niecierpliwych jest opcja odblokowania sobie dostępu do wczesnej wersji dodatku. Aby to zrobić należy wejść na Steamie we właściwości gry, przejść do zakładki BETA i wprowadzić kod: ThisContentIsNotFinal (uwaga na małe i wielkie znaki).

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button