Aktualności

Astronauci zaczynają nowy projekt

The Astronauts, studio będące pod wodzą Adriana Chmielarza, poszukuje rąk do pracy. Konkretniej chodzi o programistę AI do nowego projektu.

Czym tym razem chłopaki nas zaskoczą? Grą open world action-adventure na silniku Unreal Engine 4. Tytuł na razie nie jest znany. Autorzy uznali, że po udanym debiucie w postaci  Zaginięcia Ethana Cartera czas na coś nowego i zupełnie odmiennego od eksplorera, chociaż w nowej grze ma nie zabraknąć nastroju, ciężkiej historii oraz towarzystwa, które będzie próbowało nas uśmiercić.

O nowych planach studia możemy się co nieco dowiedzieć czytając ogłoszenie jakie Adrian zamieścił tutaj: Programista: AI / Generalist

Warunek konieczny przyjęcia do pracy to „ogarnąć rozsądne AI na podstawie tego, co oferuje Unreal Engine 4 oraz własnego kodu”.

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button