Aktualności

Mr. Prepper – survivalowa gra z elementami craftingu i przygody.

Na Nintendo Switch ukazała się nowa gra survivalowa z elementami craftingu i przygody – Mr. Prepper. Tytuł wyróżnia się m.in. unikalnym systemem budowy podziemnego schronu, który ma pozwolić na przetrwanie nuklearnej apokalipsy. Wcześniej Mr. Prepper został dobrze przyjęty na PC oraz konsolach Xbox i PlayStation. Data premiery na Nintendo Switch została ustalona na 3 czerwca br.

Mr. Prepper to gra stworzona przez polskie studio Rejected Games. W 2021 r. tytuł zadebiutował na PC, by później trafić też na konsole Xbox i PlayStation. Obecnie na platformie Steam gra ma 84 proc. pozytywnych recenzji (na blisko 3 tys. recenzji graczy). Tytuł ten łączy survival oraz elementy craftingu i przygody. Gra oferuje unikalny system budowy podziemnego schronu, wyróżnia się stylową grafiką, dystopijną atmosferą, a jej akcja ukazana z boku.

Gracz wciela się w zapobiegliwą postać, która szykuje się na najgorsze. W obliczu wybuchu światowej wojny nuklearnej bohater bierze sprawy we własne ręce i decyduje się na rozpoczęcie walki o przetrwanie. Stworzony przez Rejected Games tytuł opiera się na mocno zróżnicowanej rozgrywce. Głównym zajęciem jest budowa oraz odpowiednie dostosowanie podziemnego schronu. W czasie trwającej łącznie ok. 20-30 godzin zabawy gracze mogą liczyć m.in. na rozwinięte opcje tworzenia przedmiotów oraz handlu z sąsiadami. Mr. Prepper oferuje też eksplorację okolic schronu czy nawet możliwość skonstruowania rakiety.

„Mr. Prepper wymaga uważności oraz taktycznego zmysłu. To tytuł unikalnie łączący w sobie survival i crafting, a do tego sama tematyka gry jest szczególnie intrygująca” COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

 

Najważniejsze cechy gry:

  • survival z elementami craftingu i przygody;
  • budowa podziemnego schronu;
  • dystopijna atmosfera i unikalna fabuła;
  • handel, eksploracja, budowa rakiety;
  • 20-30 godzin zabawy.

Datę premiery gry na Nintendo Switch ustalono na 3 czerwca 2022 r.

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Mr-Prepper-2219836.html

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button