Aktualności

Ja inkwizytor. Głód i pragnienie – trailer

„Głód i pragnienie” to kolejna część cyklu o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie, której premiera miała miejsce 28 lutego. Książka jest promowana zwiastunem, do którego scenariusz napisał autor serii – Jacek Piekara. Samo wykonanie trailera jest prawdę powiedziawszy takie sobie i nie zachwyca. Jeśli taka promocja książki ma na celu zwiększenie jej sprzedaży to szczerze w to wątpię i obawiam się, że uzyskany efekt będzie jednak wprost przeciwny do zamierzonego. Moim skromnym zdaniem dobry tytuł powinien obronić się sam i nie widzę sensu w publikacji reklamówki wątpliwej jakości do niej.

Czyżby jednak wspomniany film miałby być przymiarką do ekranizacji przygód najpopularniejszego polskiego inkwizytora? Mam nadzieję, że jednak nie, ani teraz ani w najbliższej przyszłości, chyba, że coś by miało się zmienić w naszej kinematografii i sposobie realizacji filmów, bądź obraz byłby kręcony gdzieś poza naszymi granicami.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button