Aktualności

Wanking Simulator – najbardziej skandalizująca gra roku

Ma być kontrowersyjnie, wywrotowo i arcyśmiesznie za sprawą nowej gry, którą wyda Ultimate Games – Wanking Simulator. „Symulator masturbacji” to kolejna po „Priest Simulator” produkcja, która pozwoli graczom na niestandardową rozrywkę. Premiera planowana jest na trzeci kwartał 2019 roku.

„Wanking Simulator” pozwoli graczom wcielić się w rolę Winstona Gaya, człowieka, którego dom został przejęty przez skorumpowany rząd po sąsiedzkich donosach. Winston rozpoczyna misję, która sprawi, że mieszkańcy miasteczka zapłacą wysoką cenę za odebranie mu dachu nad głową. Autorem gry jest niezależny 18-letni artysta z Polski, ukrywający się pod pseudonimem Mr Ciastku.

Głównym celem gracza jest zniszczenie jak największej liczby przedmiotów i miejsc oraz uniknięcie zatrzymania przez policję. Gracze mogą poruszać się w otwartym świecie i przyjmować różne strategie na wykonanie misji. Gracz w miarę rozgrywki może odblokować również supermoce, takie jak osłabienie grawitacji, zrobienie karabinu w majtkach, teleportacja itp. Innowacją jest to, że po najbardziej emocjonujących momentach bohater wykonuje charakterystyczny, tytułowy ruch ręką.

Pierwsze przecieki o grze zaowocowały oburzeniem i dezaprobatą mediów – zarówno tych stricte gamingowych, jak i niezwiązanych zupełnie z tym sektorem rozrywki. Wszystko przez list oburzonej mamy pewnego dziewięciolatka, który także dotarł do naszej redakcji.

Przerażona mama pisze w nim o tym, jak przyłapała swoją pociechę na oglądaniu materiału promocyjnego z gry. W dostępnym w Internecie filmie „bohater” najpierw robi demolkę w szkole, o zgrozo także w kościele(sic!) i kilku innych miejscach, a po pobiciu kolejnych postaci oddaje się masturbacji — co jest wyjątkowo żenującym i bulwersującym widokiem. Szczególnie że czynność ta jest ocenzurowana i nie do końca wiadomo co się tam właściwie dzieje. Ba, pomimo kontrowersyjnej tematyki, w grze nie będą widoczne żadne narządy płciowe czy płyny organiczne. Symulator ma mieć wyłącznie humorystyczny charakter.

Ponadto w dalszej części listu czytamy o tym, że wraz z mężem starają się być bardzo tolerancyjni — pozwalając synowi grać w jego ulubione gry, żeby w ten sposób wyładowywał negatywne emocje, nawet jeśli są w nich sceny wystrzałów czy wybuchów. No spoko, wszakże w wystrzałowych grach akcji nie ma niczego złego. Tym bardziej dla dziewięciolatka.

Nie wiem czemu, ale jakoś mi to zajeżdża tanią prowokacją. Tym bardziej że mail od zrozpaczonej pani mamy wpadł na naszą skrzynkę redakcyjną dzień przed oficjalną zapowiedzią gry 😀 Prowokacja czy nie efekt jest zupełnie inny do zamierzonego. O grze jest głośno. Piszą o niej nawet portale, które na co dzień zajmują się zupełnie inną tematyką:

Firma Ultimate Games S.A., reklamuje się jako produkująca gry dotyczące „rybołówstwa, łowiectwa i hobby”. Cóż, jeśli masturbację można uznać za hobby,
to rzeczywiście opis jest trafny. (…) To wyjątkowo żenujący i bulwersujący widok. – Katarzyna Chudzik, Mamadu.pl

Nie brakuje także oburzonych głosów mediów growych:

Jak osiągnąć dno? (…) Mamy symulator kozy i kromki chleba, będzie bezdomnego menela i księdza, ale czegoś takiego się nie spodziewałem.
Powstaje symulator masturbacji – Wanking Simulator.  – Marcin Król, Graczpospolita.pl

Jesteśmy ciekawi jak sytuacja się rozwinie, oraz tego, jak dużą gówno burzę wywoła gra.

Na zakończenie rzucamy link do karty produktu na Steam i garść screenów.

https://store.steampowered.com/app/1007840/Wanking_Simulator/

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button