Aktualności

Truck Mechanic: Dangerous Paths

O Truck Mechanic: Dangerous Paths pisaliśmy już jakiś czas temu w ramach wpisu podsumowującego nad czym pracuje zespół Atomic Jelly. Okazja, by ponownie napisać o tym tytule jest nie byle jaka, bo w ramach ostatniego Festiwalu Gier Steam zostało udostępnione demo, które wisi do tej pory. Wystarczy tylko pobrać, uruchomić i zapuścić się w świat niebezpiecznych ścieżek.

Czy faktycznie mamy tu do czynienia z niebezpiecznymi szlakami jak zdaje się sugerować tytuł? Oczekiwałem czegoś w rodzaju uproszczonego Spintires z możliwością dokonywania napraw ciężarówki w trudnym terenie. Poniekąd to dostałem, ale w bardzo dużym uproszczeniu, które sprawi, że miłośnicy zabawy w błocie będą zawiedzeni. Na dodatek drogi po których będziemy się poruszać nie stanowią aż tak groźnego wyzwania jakby się mogło wydawać.

Premiera Truck Mechanic: Dangerous Paths ma nastąpić w pierwszym kwartale tego roku.

https://store.steampowered.com/app/995680/Truck_Mechanic_Dangerous_Paths/

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button