Aktualności

Train Station Renovation pojawiło się na konsolach PlayStation

Na konsolach PlayStation (PS4 oraz PS5) ukazał się Train Station Renovation, znany już z PC, Nintendo Switch, oraz Xbox One i Xbox Series X/S popularny symulator renowatora opuszczonych dworców i starych pociągów.

Gra w ubiegłym roku pojawiła się na Steam, gdzie została dobrze przyjęta. Nadal cieszy się sporą popularnością i jest dobrze oceniana przez graczy. Obecnie na platformie odsetek pozytywnych recenzji wynosi 84%.

Rozgrywka opiera się głównie na renowacji opuszczonych i zniszczonych stacji kolejowych, a także zdezelowanych i zardzewiałych pociągów. Gracze dostają do swojej dyspozycji bardzo wiele narzędzi oraz opcji naprawy i dekorowania stacji. Można korzystać np. z wałka do malowania, klucza naprawczego czy łomu. Ważną rolę pełnią możliwości zdobywania nowych umiejętności oraz rozbudowany system ekonomiczny.

Twórcy przygotowali w sumie 15 zróżnicowanych stacji kolejowych. Wśród nich znajdują się np. prowincjonalne obiekty na terenach wiejskich, ale i duże stacje w wielkich miastach.

PlayStation Store:

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP5987-CUSA28973_00-6111579429226868/

PlayStation Trailer:

Microsoft Store:

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/train-station-renovation/9nbld556hwx3

Nintendo eShop:

https://www.nintendo.com/games/detail/train-station-renovation-switch/

Steam:

https://store.steampowered.com/app/914010/Train_Station_Renovation/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button