Aktualności

The Handler of Dragons z wczesnym dostępem na PC

We wczesnym dostępie na PC zadebiutowało niedawno The Handler of Dragons – niezależna gra akcji RPG stworzona przez jedną osobę. Tytuł wyróżnia się nie tylko obecnością smoków, ale także wpływającym na fabułę systemem wyborów moralnych. Na przyszły rok zapowiedziano wersje konsolowe – PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Rozgrywka w The Handler of Dragons opiera się głównie na eksploracji, interakcjach, poznawaniu i kreowaniu fabuły, a także na walkach z potworami (np. szkielety, orki, trolle i golemy). Wraz z postępami postać uczy się m.in. nowych umiejętności i ataków magicznych.

Ukończenie gry średnio ma zająć ok. 3 godzin, ale do ponownego zagrania będzie zachęcać zupełnie inny rozwój fabuły po podjęciu innych decyzji.

The Handler of Dragons – główne cechy:

  • smoki;
  • wybory moralne;
  • unikalny świat fantasy;
  • zróżnicowane potwory, lokacje i klasy postaci;
  • system czarów i umiejętności.

Datę premiery na PC (Steam Early Access) ustalono na 27 września 2021 r. Faza wczesnego dostępu potrwa ok. 3 miesięcy – w tym czasie gra będzie udoskonalana i poszerzana o nowe elementy (m.in. zadania poboczne i modyfikacje broni). Na 2022 r. wstępnie zaplanowano wyjście gry z fazy wczesnego dostępu i wydanie jej również na konsolach – PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1172730/The_Handler_of_Dragons/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button