Aktualności

Space Crew: Legendary Edition – nowy update już dostępny

Na Steam wjechał update do Space Crew rozszerzający tę grę do Legendary Edition. Wszyscy, którzy do tej pory zakupili ten tytuł, update otrzymają bezpłatnie.

Legendary Edition dodaje zupełnie nową kampanię, w której gracze zmierzą się z armią droidów dowodzoną przez zbuntowane androidy, a także kolejny system gwiezdny. Ponadto w końcu będzie można opuścić swój statek, by w stylu nieco upośledzonego x-com móc zwiedzić na przykład opuszczoną stację kosmiczną.

Space Crew to sequel udanego i ciepło przyjętego Bomber Crew od studia Runner Duck, które postanowiło pójść za ciosem i rozwinąć pomysł przenosząc rozgrywkę w przestrzeń kosmiczną. Space Crew, podobnie jak poprzednik, jest połączeniem strategii, symulacji i survivalu. Tym razem gracz otrzyma do swojej dyspozycji statek kosmiczny (który można spersonalizować) wraz z załogą i zadaniem obrony Ziemi przed atakami obcej rasy.

O grze szerzej pisaliśmy w naszych wrażeniach z eksploracji galaktyki.

Space Crew – wrażenia z eksploracji galaktyki

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button