Aktualności

RoboCop: Rogue City – powstaje gra rozgrywająca się w mrocznym Detroit

Niedługo powrócimy do Detroit przyszłości, którym rządzi przemoc, korupcja i strach, by jako roboglina w RoboCop: Rogue City walczyć z przestępczością. Za nowym projektem rozgrywającym się w uniwersum RoboCopa stoi rodzime studio Teyon (to ci od Terminator: Resistance), które podjęło współpracę z wydawcą gier NACON oraz wytwórnią filmową Metro Goldwyn Mayer (MGM). Owocem współpracy ma być gra oparta o pierwsze trzy filmy.

No dobra, not so fast, bo projekt zapowiadany jest na rok 2023. Troszkę więc przyjdzie nań poczekać. Póki co to nie dostaliśmy za wiele szczegółów. Gra ma być wierna serii jednocześnie prezentując graczom oryginalną historię, w której wcielą się w RoboCopa. W oryginalnym filmie z 1987, gdy dobry gliniarz Alex Murphy zostaje śmiertelnie postrzelony przez bezwzględnych przestępców, a nowatorscy lekarze przywracają go do życia jako niepowstrzymanego cyborga, który będzie walczył z rosnącą przestępczością w Detroit przyszłości. 

RoboCop: Rogue City zapowiadany jest na konsole i komputery PC.

 

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button