Aktualności

RoboCop: Rogue City – nowy trailer i data premiery

W końcu pojawiły się pierwsze konkrety dotyczące RoboCop: Rogue City od rodzimego studia Teyon. Dostaliśmy nowy trailer oraz ujawniono datę premiery.

Niestety to co moglibyśmy zobaczyć na najnowszym zwiastunie nie rozpieszcza i pozwala przypuszczać, że będziemy mieli do czynienia z podobnym drewnem jak w poprzedniej produkcji Teyon – Terminator: Resistance. Tak czy tak, czekam i jaram się.

RoboCop ma być klasyczną grą akcji w klimacie science fiction. Gra ma łączyć elementy strzelanki z perspektywy pierwszej osoby z eksploracją miasta oraz wielowątkowymi wyborami. Nacon i Teyon we współpracy z MGM pracują nad tym, aby stworzyć autentyczną i wierną serii grę, jednocześnie prezentując graczom oryginalną historię, w której będą mogli wcielić się w robo-glinę i ruszyć ulicami Detroit, by raz jeszcze zaprowadzić w nim porządek.

Fanów na pewno ucieszy wiadomość, że aktor Peter Weller zgodził się użyczyć swojego wizerunku dla głównej postaci.

Tytuł  będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC w czerwcu 2023!

https://store.steampowered.com/app/1681430/RoboCop_Rogue_City/

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button