Aktualności

Grao Story. Gratka dla graczy

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich graczy, którzy czasem lubią nieco pofilozofować nad swoją ulubioną rozrywką. Do nabycia w sklepie internetowym cdp.pl jest bowiem ebook „Grao Story”, czyli zbiór krótkich anegdot dotyczących gier i graczy. Teksty pisane były przez Marcina Przybyłka (autora serii książek „Gamedec”, ostatnio pojawiła się również gra planszowa) i ukazywały się na łamach pisma Świat Gier Komputerowych.

Teraz mamy niepowtarzalną okazję nie tylko odświeżyć sobie nasze ulubione historyjki, ale też poznać wiele nowych, wcześniej nie publikowanych – w znacznej mierze te bowiem zawiera ebook.

Dla zainteresowanych bezpośredni link: https://cdp.pl/ksiazki/grao-story

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button