Aktualności

Rally Mechanic Simulator ze wsparciem TVN Turbo Rally Team

Zespół Play2Chill wziął udział w przygotowaniach załogi TVN Turbo Rally Team do nowego sezonu. W ramach wizyty na testowym oesie w podolsztyńskim Konradowie, przedstawiciele warszawskiego studia zgłębiali tajniki budowy samochodu rajdowego oraz pracy mechaników. Know-how w tym zakresie przekazali kierowca rajdowy i dziennikarz TVN Turbo – Łukasz Byśkiniewicz, a także zespół mechaników z Kumiega Motorsport.

Ekipa odpowiedzialna za produkcję Rally Mechanic Simulator, przyglądała się pracy zespołu podczas przygotowań do nowego sezonu. Czynności wykonywane w strefie serwisowej już wkrótce będzie można przetrenować w symulatorze.

Rally Mechanic Simulator to gra dla fanów sportów motorowych i mechaniki samochodowej. W tym symulatorze gracz będzie miał za zadanie naprawiać, testować, przerabiać, a także tuningować samochody rajdowe i przygotowywać je do rajdów. Niekorzystne warunki pogodowe, system zniszczeń rajdówki, krótkie limity czasu lub brak części zamiennych, to tylko niektóre wyzwania z jakimi trzeba będzie się zmagać.

Na razie brak konkretów co do daty wydania. Wiadomo jedynie, że planowana jest premiera na PC oraz konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

– Zależy nam na stworzeniu tytułu na najwyższym światowym poziomie. W tym projekcie niezwykle ważne będzie wierne odwzorowanie szczegółów budowy auta, a także zachowań mechaników w trakcie pracy. Na tych aspektach chcemy skupić się najbardziej. Tak jak zespół mechaników musi idealnie przygotować samochód na trasę rajdu, tak samo my chcemy zaoferować graczom szczegółowo dopracowany produkt – zapowiada Tomasz Róziecki.

Trailer:

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1588090/Rally_Mechanic_Simulator/

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button