Aktualności

Pixel Night #1

Pixel Night to cykl jednodniowych, wieczornych imprez w barcampowym klimacie, w ramach którego będą odbywać się spotkania z ciekawymi gośćmi ze świata gier, a także inspirujące prezentacje oraz pokazy filmów związanych z grami i branżą. Organizatorem akcji jest wydawca magazynu Pixel – Robert Łapiński.

Pierwsze z takich spotkań odbędzie się w Warszawie 16 kwietnia w klubie SOLEC 44. Gośćmi będzie dwóch znanych twórców gier: Adrian Chmielarz oraz Mikołaj Kamiński – szerzej znany jako Sos Sosowski.

Jak sami organizatorzy piszą na Facebooku:

W ramach sesji Q&A z Adrianem porozmawiamy o Zaginięciu Ethana Cartera z perspektywy kilku miesięcy po premierze gry oraz dalszych planach The Astronauts związanych z Ehanem i nie tylko. Wykorzystamy też ten nieczęsty moment, kiesy Sos jest w Polsce i zapytamy go, jak widzi i ocenia przyszłość stojącą przed niezależnym gamedevem.

pixel_night#1_plakat

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button