Aktualności

Trepang2 – Tak mógłby wyglądać FEAR 4

Tak mógłby wyglądać Fear 4 gdyby powstał. Trepang2 to brutalny i hardkorowy shooter, osadzony w dalekiej przyszłości, wyglądający jak Fear na sterydach. Szybka akcja, zabawa z bullet time, bardzo przyjemny gunplay i szybkie wślizgi, którymi można wybijać wrogów w powietrze – by zdjąć ich w locie, zanim spadną na glebę.

Niestety póki co nie znamy daty premiery Trepang2, ale wszystko wskazuje na to, że ta nastąpi jeszcze w tym roku. Na Steam jest dostępne demko, które daje przedsmak tego co zobaczymy w finalnej wersji, a ta według zapewnień autorów ma zaoferować kampanię fabularną oraz tryb hordy.

Nie wiem jakim cudem, ale ogrywając demka w ramach niedawnego Festiwalu Steam Next jakoś udało mi się ten tytuł przeoczyć. Dobrze, że jeden z użytkowników Twittera zwrócił moją uwagę w jego kierunku. Nadrobiłem więc to srogie niedopatrzenie i ograłem dostępną wersję demonstracyjną. Ależ to był kawał srogiego, aczkolwiek dość krótkiego granka. Wystarczyło jednakże na tyle, że będę wypatrywał daty premiery.

Z zabawy demkiem powstał krótki filmik przedstawiający jak prezentuje się rozgrywka. Nie oddaje on jednak w pełni tego co tam się dzieje, żeby to poczuć i się zajarać najlepiej demko ograć samemu.

Niech przypadkiem dwójka w tytule Was nie zwiedzie. Części pierwszej nie ma, a Trepang2 jest debiutanckim projektem studia.

Data wydania: 2022 | Producent: Trepang Studios | Wydawca: Team17 Digital

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button