Aktualności

Offroad Mechanic Simulator pierwszy publiczny pokaz na PGA 2021

Image Power – spółka z Grupy PlayWay – w dniach 22-24 będzie obecna na targach Poznań Game Arena. W specjalnie przygotowanej strefie wystawowej będzie można zagrać w najnowsze tytuły, nad którymi obecnie pracuje zespół. Do dyspozycji odwiedzających będą cztery stanowiska, na których będzie można ograć wczesną wersję Offroad Mechanic Simulator.

Produkcja ta pozwala na modyfikowanie pojazdów i przygotowanie ich na najtrudniejsze wyzwania. W trybie single-player można śledzić swój progres i uczyć się, w jaki sposób serwisować drogie samochody. Kupując w sklepie odpowiednie części możemy zmienić swoją terenówkę w prawdziwego potwora, któremu nie straszna żadna przeszkoda. Na stoisku Image Power nie zabraknie flagowych samochodów znanych ze zwiastuna produkcji, w których będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Drugim prezentowanym tytułem będzie Yacht Mechanic Simulator 2021. Pozycja dla tych, którzy od jazdy na czterech kołach wolą przemierzać bezkresne morza i oceany. W grze można zostać milionerem i zbudować swoje jachtowe imprerium. W trakcie rozgrywki naszym zadaniem będzie szukanie opuszczonych łodzi oraz ich renowacja. Możemy zaprojektować każdy, nawet najdrobniejszy detal, a następnie przetestować swoje jachty w niepowtarzalnej scenerii, dzięki znakomitej oprawie graficznej. Oczywiście na stoisku nie mogło zabraknąć luksusowego jachtu 🙂

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button