Aktualności

Nowe demo Infection Free Zone dostępne na Steam

Infection Free Zone otrzymało na Steam nowe demo dające możliwość zapoznania się z kolejnymi mechanikami, jakie czekają na graczy w pełnej wersji gry.

Infection Free Zone to strategia rozgrywającą się w czasie zombie-apokalipsy, korzystająca z OpenStreetMap – przez co ma umożliwić rozgrywkę w dowolnym miejscu na świecie. Czego niestety dostępne demo nie daje możliwości przetestowania – nadal bowiem zawiera tylko kilka predefiniowanych miejscówek.

Wśród dodanych do nowego dema funkcjonalności znalazło się wiele nowości, w tym panel badań odpowiadający za technologię. System budowania został nieco przerobiony. Pojawił się także nowy typ przeciwników – bandyci.

W ramach tej wersji demonstracyjnej będzie można doświadczyć pierwszych 8 dni rozgrywki, co pozwoli na lepsze poznanie możliwości gry.

W niedalekiej przyszłości Infection Free Zone doczeka się również darmowego prologu, który odkryje przed graczami kolejne karty. Pozycję można już dodawać do listy życzeń tutaj:

https://store.steampowered.com/app/1465460/Infection_Free_Zone/

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button