Aktualności

Inauguracja Systemu Ocen

Początkowo miało ich nie być, ale ostatecznie postanowiliśmy je wprowadzić. Mowa o ocenach. Poniżej krótkie przedstawienie co i jak. Enjoy!

5_rewelacja

Rewelacja. Coś, co już jest albo lada chwila będzie zaliczane do klasyki gatunku. Coś jak złoty smok z sagi o Geralcie. Absolutny must have/see/read etc. I nie interesuje nas, że to nie Twoje klimaty.


4_warto

Warto. Solidna propozycja, dobrze zrealizowana, trzymająca solidny poziom… Po prostu solidna produkcja.


 3_mozna

Można. Szału nie ma, ale z drugiej strony tragedii też. Średniak, niczym szczególnym się niewyróżniający, ale i nie ma za co go napiętnować.


2_szkoda_czasu

Szkoda czasu. Jest sporo ciekawszych rzeczy do pogrania/poczytania/obejrzenia. Chyba że akurat nie masz nic innego pod ręką, a stoisz w korku, to wtedy ok.


1_porazka

Porażka. Omijać z daleka. Nie brać, nawet gdyby wam dopłacali. Nawet patykiem nie tykać.

Tags

Alexandretta

Kobieta gracz, która wie czego chce i dąży zawsze do tego by osiągnąć swój cel. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie i inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG z wielką ilością współczynników, w których czuje się najlepiej. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy bo wszystko jest fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Back to top button
Close