Aktualności

Hidden Deep – polski thriller sci-fi debiutuje na Steam

Hidden Deep wleciało na Steam. Niestety trochę smuteczek, bo gra będzie dostępna we wczesnym dostępie.

W tym thrillerze science fiction czeka na graczy rozległy ośrodek badawczy, spoczywający gdzieś na dnie oceanu, zamieszkiwany przez obce istoty. Brzmi znajomo? W sumie nic dziwnego, bo gra inspirowana jest klasycznymi filmami grozy lat 80. Takimi jak Alien, The Thing czy Virus.

Grupa naukowców odkryła dziwne anomalie o nieznanym pochodzeniu i zorganizowała wyprawę, która pozwoliłaby zbadać to zagadkowe zjawisko. Po 564 dniach kontakt z naukowcami nagle się urywa. Jako lider drugiej drużyny dostajesz zadanie sprawdzić, co się tam wydarzyło.

Duży nacisk położono na różnorodność i jakość animacji postaci oraz ogólny realizm (jak na grę 2D). Gra działa na autorskim silniku z symulacją fizyki i możliwością destrukcji terenu.

Gra jest dostępna na Steam w cenie 53,99 zł. (cena regularna 59,99)

https://store.steampowered.com/app/976890/Hidden_Deep/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button