Aktualności

Bardzo udany debiut Hard West 2. Gra zgarnia doskonałe oceny

Hard West 2 zbiera świetne recenzje. Zarówno od graczy jak i recenzentów. Od dnia premiery tytuł zajmuje wysokie pozycje na platformach Steam i GOG. W pierwszy dzień sprzedaży peak graczy na Steam wyniósł ponad 3 tys. zaś w serwisie Twitch gra zebrała ponad 25 tys. widzów.

Hard West 2 w zaledwie kilka godzin po premierze, znalazł się na pierwszym miejscu listy Current Bestsellers na platformie GOG, a w weekend był również liderem w klasyfikacji sprzedaży Steam Global Bestseller. Krytycy z serwisu Metacritic ocenili Hard West 2 na 77 proc., przy czym ocena graczy jest nieco wyższa i wynosi wysokie 8.2. Większość z prawie 500 recenzji na platformie Steam jest pozytywna (72 proc.). Producent gry – studio Ice Code Games aktualnie pracuje nad wprowadzeniem dodatkowych usprawnień, które mają przełożyć się na jeszcze większą satysfakcję z gry wśród jej odbiorców.

Hard West 2 to kontynuacja dobrze przyjętej gry strategicznej, która pozwoli graczom na spełnienie westernowych fantazji. Pojedynki w samo południe, napady na banki, pościgi za pociągami z transportem złota. Wśród nowości, jakie znajdą się w drugiej części, twórcy wymieniają te niespotykane w grach turowych – dynamiczne levele, które pozwolą odtworzyć i przeżyć sceny pościgów znane z westernów. Sequel ma być także dużo bardziej dynamiczny i ekscytujący niż typowy przedstawiciel tego gatunku.

Formuła gry się nie zmieniła względem poprzedniej części. To nadal turowy bitewniak. Tym razem jednak w nieco odmiennych klimatach. Dodano bowiem trochę zjawisk paranormalnych i wątków okultyzmu. Gracz wcieli się w postać przestępcy Gina Cartera i spróbuje zapolować na legendarny pociąg widmo, wypełniony po brzegi federalnym złotem. Gra zapewnia ok. 25-30 godzin rozrywki.

Karta Steam:

https://store.steampowered.com/app/1282410/Hard_West_2

Karta GoG:

https://www.gog.com/game/hard_west_2

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button