Aktualności

Waldemar Nowak uciekł z Secret Service

Inaczej tego nazwać niestety nie można. Na swoim wpisie na FB, na profilu SS umieścił informację, która niczego nie wyjaśnia. Do tego okazało się, że w piśmie był tylko gościnnie – mimo, że miał stanowisko dyrektora artystycznego.

Wpis okazał się zaskoczeniem dla czytelników, co zrozumiałe, ale i dla pozostałej części redakcji, co już zrozumiałe nie jest. Jedno jest pewne – źle się w niej dzieje, skoro dyrektorzy zachowują się jak gimbusy, uciekające od odpowiedzialności, informując o rozstaniu przez portal społecznościowy, bądź via sms. Nie o takie SS walczyliśmy.

Ciekawostką jest to, że marka SS nadal należy do Nowaka. Wychodząc z redakcji zabrał więc ją ze sobą. Czy w takim razie drugi numer pisma po reaktywacji może być zagrożony? Czy czeka nas powrót NewS Service wraz z kolejnym numerem?

Źródło: https://www.facebook.com/secretservicemagazine

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button