Aktualności

Farm Renovator – Forestlight Games zapowiedział swój najnowszy projekt

Forestlight Games – producent i wydawca gier na PC i konsole z Grupy PlayWay zapowiedział swój najnowszy projekt – Farm Renovator. Ma być to kolejna już gra wpisująca się w grupę gier symulacyjnych, w której zadaniem gracza będzie przywrócenie świetności zniszczonej farmie i stworzenie z niej rentownego biznesu. Premierę gry zaplanowano na 2023 rok.

Głównymi atutami gry Farm Renovator ma być postawienie na różnorodność stawianych wyzwań i zadań, swoboda w wyborze strategii oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Żeby osiągnąć sukces, gracze będą musieli nie tylko odbudowywać opuszczone miejsce, ale też zająć się renowacją przydatnych w gospodarstwie maszyn i pojazdów oraz uruchomić farmę. Wszystko po to, aby była w stanie produkować i przynosić zyski. Pieniądze zarobione ze sprzedaży plonów i produktów będą niezbędne przy dalszych pracach nad renowacją, rozbudową i rozwojem. W grze liczyć będzie się kreatywność – to użytkownicy zadecydują  o wyglądzie  farmy i kierunku rozwoju biznesu.

– Farm Renovator to gra, która znakomicie wpisuje się w grupę gier symulatorów/renowatorów  cieszących się olbrzymią popularnością. Dodatkowo gracze bardzo chętnie sięgają po tematy związane z rolnictwem. To też następny krok w rozwoju naszego portfolio gier o zbliżonych mechanikach. Konsekwentnie chcemy wykorzystać doświadczenia zdobyte przy produkcji Wedding Designer, Rollercoaster Mechanic czy Lifeguard Simulator – mówi Tomasz Mazur, prezes zarządu Forestlight Games.

Premiera gry Farm Renovator na PC (Steam) zaplanowana została na 2023 rok.

Zespól Forestlight Games, pracuje także nad najnowszą odsłoną Wedding Designer’a, gdzie zadaniem graczy będzie przygotowywanie imprez (nie tylko weselnych) w wielu nieoczekiwanych miejscach.

Główne cechy gry:

  • Odnawianie, zarządzanie i rozbudowa starej opuszczonej farmy.
  • Dużo różnych obiektów i maszyn do naprawy i rozbudowy.
  • Olbrzymia ilość opcji renowacji i dekoracji.
  • Możliwość korzystania z różnorodnych narzędzi.
  • Wydarzenia losowe urozmaicające rozgrywkę.
  • Opcja zarządzania uprawami i hodowlą.
  • Zarządzanie ofertą dla zaspokojenia oczekiwań klientów.
  • Możliwość elastycznego wyboru strategii zmierzającej do sukcesu.

 

Karta Steam:

https://store.steampowered.com/app/1779610/Farm_Renovator/

Trailer:

 

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button