Aktualności

Creature Lab – symulator szalonego naukowca

Na platformie Steam zadebiutowała strona nowej preprodukcji studia Image Power – Creature Lab. Tak, dobrze czytacie. Na Steam zadebiutowała karta produktu. Dobre w tym to, że przynajmniej nie dostaliśmy zapowiedzi premiery karty gry na Steam. To by dopiero było.

Creature Lab to kolejny horror na naszym rynku, w którym  gracz wciela się w naukowca o bardzo liberalnym podejściu do przedmiotów testowych i nudnych procedur. W grze założymy własną kryjówkę, którą będziemy zarządzać i w której będziemy robić eksperymenty. Mieszać mutageny, analizować ich właściwości, hodować nowe części ciała i przyłączać je do obiektów testowych.

Podczas rozgrywki gracz będzie weryfikował wyniki eksperymentów i sprawdzał, czy powstałe mutageny mogą mieć jakiekolwiek praktyczne zastosowanie. Powstałe obiekty eksperymentów będzie można wypuszczać do ataku na cele cywilne i wojskowe. Gra będzie dawała także możliwość wykorzystania pochwyconych obiektów do swoich badań i zamienić je w potwory na wzór tego od Frankensteina.

Jesteśmy podekscytowani naszą nową produkcją z gatunku horror i liczymy na spore zainteresowanie community graczy. Temat mieszania genów, łączenia leków, efektów szczepionek i eksperymentów od wielu lat jest na czasie. Udostępniliśmy graczom wiele „składników” i możliwości ich łączenia – nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć co wymyślą i jakie efekty stworzy ich kreatywność i wyobraźnia – zapowiada Piotr Figarski, wiceprezes zarządu Image Power S.A.

Image Power w bieżącej produkcji ma także takie gry jak: Yacht Mechanic Simulator 2021, Ambulance Simulator oraz Offroad Mechanic Simulator. 

https://store.steampowered.com/app/1309990/Creature_Lab/

Trailer gry

Creature Lab na razie nie ma ustalonej daty premiery. Podejrzewam, że póki co jest to badanie rynku, na zasadzie zobaczymy czy pomysł zażre.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button