Aktualności

Electrician Simulator debiutuje na PC

A może rzucić to wszystko i zrobić karierę w branży elektrycznej? Albo chociaż spróbować swoich sił w nowej grze – Electrician Simulator, która 21 września pojawiła się na Steam. Ten unikalny, relaksujący tytuł, oferuje zróżnicowaną rozgrywkę, która polega m.in. na wykonywaniu zleceń (np. stworzenie całej instalacji elektrycznej) oraz naprawianiu różnych przedmiotów elektrycznych.

Electrician Simulator to coś całkiem nowego w branży gier. Gra nawiązuje bezpośrednio do prawdziwej pracy elektryków, ale oczywiście – z uwagi na to, że jest to jednak gra mająca zapewnić relaks i dobrą zabawę – pewne elementy są uproszczone. Spory nacisk został położony na realistyczne oświetlenie oraz odpowiednie zróżnicowanie rozgrywki. Ciekawe zlecenia, od drobnych napraw po wymianę całej instalacji elektrycznej w obiekcie, przeplatają się tu z pracą przy stole warsztatowym, gdzie przyjdzie nam naprawiać realistycznie odtworzone przedmioty elektryczne.

Electrician Simulator to gra niezależnego Take IT Studio! z Katowic, w skład którego wchodzą m.in. osoby pracujące wcześniej w The Farm 51 przy Chernobylite oraz Chernobyl VR Project. Wydawcami gry są Gaming Factory S.A. oraz Ultimate Games S.A.

Główne cechy:

  • elektryzująca kariera;
  • 30 zróżnicowanych misji fabularnych;
  • naprawa przedmiotów w warsztacie;
  • ponad 50 przedmiotów elektrycznych;
  • szeroki wachlarz umiejętności;
  • wiele użytecznych narzędzi;
  • rozwój własnego warsztatu.

Data wydania gry na PC (Steam): 21 września 2022 r. Wersje na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch zaplanowano na 2023 r.

Karta produktu (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1080020/Electrician_Simulator/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button