Film | Książka | Muzyka

Star Trek: Lower Decks

Mini-recenzja Star Treka na wesoło

Lower Decks to rysunkowa, startrekowa komedia, do obejrzenia na Amazon Prime Video. Będziemy w niej śledzić losy czwórki przyjaciół, służących na USS Cerritos. Nie są oni jednak wysokimi rangą oficerami – służą na tytułowych niższych pokładach, wykonując prace niezbędne do prawidłowego funkcjonowania statku, takie jak sprzątanie sali konferencyjnej czy oliwienie turbowindy. Czasem biorą udział w misjach, które niekoniecznie idą według planu.

Jak krótko podsumować ten serial? Sporo akcji, fajni bohaterowie (brak irytujących person), niemała dawka humoru. Do tego oczywiście dużo nawiązań do klasyków serii Star Trek, które należy przynajmniej kojarzyć, by czerpać z Lower Decks jeszcze więcej radości.

Jeśli lubicie Star Treka, to moim zdaniem warto dać mu szansę. Mnie bardzo przypadło do gustu to lekkie, humorystyczne podejście do tematu – miła odmiana po nijakim Discovery.

W tej chwili dostępny jest pierwszy sezon (10 odcinków x 25min), natomiast drugi ma ukazać się w sierpniu tego roku.

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button