Publicystyka

Podsumowań czas

Koniec roku to czas gorączek zakupowo-prezentowych, pachnący zielonym drzewkiem – dopóki nie obeschnie jeśli żywe, z oczywiście obowiązkowym karpiem na stole wigilijnym. To także czas podsumowań. My również zrobimy podsumowanie mijającego roku, ale w nieco inny sposób.

Ubiegły rok podsumujemy z naszej perspektywy, co udało nam się osiągnąć, a jest tego trochę.

Najważniejszą rzeczą był start strony, mający miejsce w kwietniu ubiegłego roku. Portal powstał z powodu niespełnionych ambicji pisarskich jej redaktorów. W dodatku nie do końca był to start udany – z końcowego efektu wizualno-praktycznego zadowoleni nie byliśmy. Stąd padł pomysł zmiany platformy oraz przygotowanie bardziej czytelnej i przejrzystej formy prezentacji. Wakacje upłynęły nam pod znakiem prac i testów. Wersja 1.1 wystartowała pod koniec czerwca jeśli się nie mylę. Myślę, że się opłacało, bo jesteśmy zadowoleni z efektu finalnego. Jednakże to jeszcze nie koniec zmian jakie szykujemy. Już powoli pojawiają się pomysły na to co by tu można było jeszcze zepsuć usprawnić bądź poprawić.

Drugim wydarzeniem, można powiedzieć – krokiem milowym wręcz, było otrzymanie do recenzji gry Lords of the Fallen od CI Games. Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy zauważeni i zaproszeni do miłej współpracy. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy się na przyszłość :)

Kolejnym miłym zaskoczeniem było zaproszenie nas na konferencję prasową CI Games, na którą niestety nie mogliśmy dotrzeć z przyczyn niezależnych od nas.

Na nowy rok przygotowaliśmy sobie listę postanowień, które chcemy wprowadzić w życie w najbliższym czasie, by polepszyć formułę naszej strony. Z tych zmian będą to na pewno:

  • drobne modyfikacje obecnego wyglądu;
  • powiększenie składu redakcji (więcej tekstów, więcej newsów, więcej wszystkiego);
  • rozruszanie kanału na YT;
  • podcast? kto wie? czemu nie?
  • lekka zmiana obecnej formuły – więcej tekstów przekrojowych, felietonów;

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button